Jetsurfing

Lubisz wodne zabawki, prędkość i adrenalinę? Już nie musisz wyjeżdżać na dalekie spoty, żeby posurfować. Deska Jetboard ma wbudowany napęd i może być wykorzystana na każdym akwenie wodnym, również na wrocławskiej Odrze. Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę we Wrocławiu? Wypożycz jetboard i poczuj wolność na wodzie.


Często zadawane pytania

Każdy kto ma ukończone 18 lat, jest trzeźwy, nie jest pod wpływem środków odurzających. Ponadto ze względu na konstrukcję deski, waga surfera nie powinna przekraczać 90kg.

Rozpoczęcie przygody z jetsurfingiem bardzo ułatwia doświadczenie z deskowymi sportami wodnymi (np. surfing, wakeboard, kitesurfing, windsurfing). Rzeka nie jest najlepszym miejscem do nauki dla osób zupełnie bez doświadczenia z tego typu zabawkami.

Dwa dokumenty ze zdjęciem (np. dowód osbisty, prawo jazdy, paszport), kąpielówki lub spodenki (boardshorty). Resztę dostaniesz od nas (kask, kamizelka, pianka - gdy potrzebna). Jeśli masz swój kask, kamizelkę lub piankę, zabierz je ze sobą - nic nie będzie lepiej dopasowane do Ciebie niż Twój własny sprzęt. Dobrze jest również mieć wodoodporny zegarek.

Niestey tak, możemy odwołać umówiony termin, jeśli jest niesprzyjająca pogoda, zbyt silny nurt lub kiedy drobiny zbierane z brzegu pływają po rzece. Jest to podyktowane zasadami bezpieczeństwa. W takim przypadku rezerwujemy dla Ciebie nowy termin.

Sterowanie jest intuicyjne. Zmiana kierunku odbywa się poprzez balans ciała tak jak w innych deskowych sportach, dodatkowo reguluje się prędkością przy użyciu kontrolera trzymanego w ręku. Do nadgarstka jest przyczepiona "zrywka", kiedy puścisz kontroler, silnik zgaśnie.

Tak, cena zawiera szkolenie. Pokażemy Ci wszystko. Poinformuj nas o swoim doświadczeniu w deskowych sportach - dzięki temu zarezerwujemy odpowiednią ilość czasu na szkolenie i dobierzemy właściwe miejsce do pływania.

Nie polecamy nauki na rzece dla osób zupełnie początkujących (bez doświadczenia z innymi deskowymi sportami wodnymi jak np. surfing, wakeboard, kitesurfing, windsurfing itp.). W takim wypadku znacznie lepiej robić to na jeziorze.

Ogólnie tak, ale jak w każdym sporcie istnieje ryzyko, że coś może pójść nie tak. Jednak wynika ono głównie z niestosowania się do zasad bezpieczeństwa. Jeśli będziesz postępować zgodnie z zasadami, nic Ci nie grozi. Musisz jednak pamiętać, że od momentu wydania sprzętu ryzyko spoczywa na Tobie.

Nie są wymagane żadne uprawnienia. Ponadto dzięki małym wymiarom i relatywnie niewielkiej mocy, deska nie wytwarza fali tak jak większe jednostki, więc można nią pływać po wrocławskiej Odrze.

To usługa specjalna, dzięki której twoja ekipa (do 4 osób) może podziwiać, jak pływasz z pokładu motorówki. Jest to dobra opcja na wspólną zabawę, rejs motorówką ze sternikiem, zrobienie fajnych zdjęć i filmów. Możecie się także zmieniać.

Tak, jest to zalecane. W przypadku wywrotki wpadasz do wody. Co prawda masz na sobie kamizelkę asekuracyjną, ale jest to bliski kontakt z wodą, więc umiejętność pływania i obycie z wodą jest wskazane.

Zapytaj o szczegóły płatności podczas rezerwowania terminu.

Zadzwoń, napisz email lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W pytaniu zawrzyj przede wszystkim informacje o tym, która usługa Cię interesuje, w jakim wariancie i terminie (data, godzina). Odpowiemy, czy dany termin jest dostępny, a w przypadku braku dostępności zaproponujemy inny.