Rejsy motorówką

Rzeka Odra na wysokości Wrocławia skrywa wiele pięknych i ciekawych miejsc. Z perspektywy wody robią one piorunujące wrażenie. Podczas kameralnego rejsu ze sternikiem przestronną motorówką pokażemy Ci najpiękniejsze z nich. Popływamy szybko oraz z prędkością spacerową w centrum miasta i na dzikich zakątkach rzeki.

Chętni będą mieli okazję złapać za stery. Na pokładzie jachtu do dyspozycji gości jest piknikowy kosz wiklinowy ze stojakami na butelki i/lub kieliszki, który oprócz napojów można zapełnić przekąskami, owocami itp. Łodź jest wyposażona w radio z bluetooth oraz rozkładany daszek bimini chroniący przed słońcem lub nagłym deszczem. Torby i inne niepotrzebne podczas rejsu rzeczy można schować do kajuty. Kajuta przydaje się również, aby się przebrać lub schować przed deszczem. Ponadto jest miejscem gdzie często zaglądają dzieci.

Rejs w Ciemno

Chcesz popłynąć w rejs, ale nie masz ekipy? Skorzystaj z usługi REJS W CIEMNO! Skontaktuj się z nami i poinformuj nas o zamiarze wzięcia w nim udziału. Podaj nam swoje wymagania np.: chcę popłynąć w godzinny rejs w pełnym składzie (4 osoby) z ludźmi w wieku ok. 20-30 lat, a ich płeć nie ma dla mnie znaczenia. Lub: chcę dobrać do rejsu tylko jedną osobę, chłopaka w wieku 26-35 lat itd. Kiedy zgłoszą się osoby odpowiadające Twoim kryteriom, poinformujemy Cię o tym i ustalimy termin rejsu. Rejs w Ciemno to świetna okazja, żeby poznać ciekawych ludzi i miło spędzić czas. Kto wie, może zawarte znajomości przerodzą się w coś więcej niż tylko wspólne pogawędki na łodzi.

W Rejsie w Ciemno każdy płaci za siebie. Cena zależy od liczby uczestników. Stanowi cenę zwykłego rejsu podzieloną przez liczbę osób.


Często zadawane pytania

Sternik i 4 pasażerów. Razem 5 osób.

Tak. Możesz zabrać swój prowiant i napoje (w tym drinki alkoholowe - 18+). Najlepiej zorganizować to w formie koszyka piknikowego. Kosz wiklinowy jest na wyposażeniu do Twojej dyspozycji, wystarczy go zapełnić. Pamiętaj tylko, że na pokładzie łodzi nie ma toalety, więc w przypadku nagłej potrzeby cumujemy przy najbliższej możliwej opcji.

Rejs rozpoczynamy z przystani Bulwaru im. Rektora Stanisława Kulczyńskiego na plaży Politechniki Wrocławskiej (jeśli zechcesz, przypłyniemy po Ciebie w inne miejsce).

W rejsie do 2h będziemy pływać w obrębie Uniwersytetu Wrocławskiego (centrum miasta) - Opatowice. Na tej trasie znajdują się m.in. Ostrów Tumski, Bulwar Dunikowskiego, Most Pokoju, Most Grunwaldzki, Bulwar Politechniki Wrocławskiej (Polinka), Kładka Zwierzyniecka (Zoo).

Podczas rejsu powyżej 2h dodatkowo przeprawimy się przez Śluzę. Do wyboru mamy kierunek w górę rzeki przez Śluzę Opatowicką do zalewu Bajkał lub w dół przez Śluzę Mieszczańską w kierunku Mostu Rędzińskiego.

Pokłady jachtów nie lubią szpilek! Najlepiej płaskie, wygodne buty. Łódź jest czysta, w razie potrzeby można chodzić na boso.

Tak. Łódka ma wiele schowków, a wieksze torby można schować do kajuty.

Niestety nie, ale w przypadku nagłej potrzeby cumujemy w najbliższym możliwym miejscu.

Nie ma ograniczeń wiekowych. Możesz zabrać zarówno noworodka jak i żądnych wrażeń seniorów.

Postaraj się dobrać strój do prognozowanej pogody. W razie potrzeby przebrania się, np. w strój kąpielowy, można skorzystać z zamykanej kajuty.

Niestety tak, możemy odwołać umówiony termin, jeśli wystąpi niesprzyjająca pogoda lub zbyt silny nurt. Jest to podyktowane zasadami bezpieczeństwa. W takim przypadku rezerwujemy dla Ciebie nowy termin.

Zapytaj o szczegóły płatności podczas rezerwowania terminu.

Zadzwoń, napisz email lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W pytaniu podaj przede wszystkim informacje o tym, która usługa Cię interesuje, w jakim wariancie i terminie (data, godzina). Odpowiemy, czy dany termin jest dostępny, a w przypadku braku dostępności, zaproponujemy inny.